Yhteystiedot

Lippukunnanjohtaja

Uuno Niiranen
045 133 7446
uuno.niiranen@gmail.com

Lippukunnanjohtajan apulainen

Hanna Lehto
040 536 0996
hanna.lehto@partio.fi

Pestijohtaja

Otso Joronen
044 349 0069
otso.joronen@gmail.com

Ohjelmajohtaja

Ilmari Kollanus
044 223 3043
ilmari.kollanus@gmail.com

Jäsenrekisterinhoitaja (Kuksa)

Hanna Lehto
040 536 0996
hanna.lehto@partio.fi

Sihteeri

Jaakko Niukkala
040 718 8500
jaakko.niukkala@gmail.com

Partiotyöntekijä

Maikku Blom
050 327 6358
maikku.blom@evl.fi
Tampereen Eteläinen srk

Ryhmänjohtajien yhteystiedot löydät täältä

Viinikan Sinisten pankkiyhteys:
Hanna Lehto / VISI
FI84 1146 3501 0184 41
Viinikan Sinisten sähköpostiosoite: tiedotus.viinikansiniset@gmail.com